FUTBOL
BASKETBOL
KANALLAR
17-10-2019
14:00
Avusturya U17 - Malta U17
17-10-2019
14:00
İtalya U17 (K) - Kuzey İrlanda U17 (K)
17-10-2019
14:00
Lokomotiv Kuban II - Samara II
17-10-2019
14:00
Zenit St. Petersburg II - Avtodor Saratov II
17-10-2019
15:00
Akhmat Grozny U20 - Lokomotiv Moscow U20
17-10-2019
15:00
Azerbaycan U17 (K) - Slovenya U17 (K)
17-10-2019
16:00
Masr - El Gounah
17-10-2019
17:00
Univ Yugra Surgut - TEMP-SUMZ Revda
17-10-2019
18:00
Çukurova Basketbol (K) - Nadezhda Orenburg (K)
17-10-2019
18:00
Sparta&K MR Vidnoje (K) - Beşiktaş (K)
17-10-2019
18:00
Hatay BŞB (K) - Tsmoki Minsk (K)
17-10-2019
18:20
Najran - Al Bukayriyah
17-10-2019
18:30
ENPPI - El Entag El Harby
17-10-2019
18:30
Misr Lel Makasa - Al Masry
17-10-2019
18:30
Bulgaristan U17 - Norveç U17
17-10-2019
18:30
Zielona Gora Basket - Legia Warszawa
17-10-2019
18:30
UNICS Kazan II - Khimky II
17-10-2019
19:00
Hapoel Katamon - Hapoel Ashkelon
17-10-2019
19:00
Hapoel Rishon LeZion - Beitar Tel Aviv Ramla
17-10-2019
19:00
Maccabi Petah Tikva - Ironi Ramat HaSharon
17-10-2019
19:00
Botaş (K) - Elitzur Ramla (K)
17-10-2019
19:00
Gorzow Wielkopolski (K) - KP Brno (K)
17-10-2019
19:00
Artego Bydgoszcz (K) - ACS Sepsi-SIC (K)
17-10-2019
19:00
Nizhny Novgorod II - Parma II
17-10-2019
19:30
Norveç U17 (K) - Faroe Adaları U17 (K)
17-10-2019
19:30
İskoçya U17 (K) - Karadağ U17 (K)
17-10-2019
19:30
VBW CEKK Cegledi (K) - Valencia (K)
17-10-2019
20:00
Barcelona (K) - Minsk (K)
17-10-2019
20:00
Zalgiris Kaunas - Real Madrid
17-10-2019
20:00
CSKA Moscow - BC Khimky
17-10-2019
20:00
King Szczecin - TBV Start Lublin
17-10-2019
20:00
A3 Basket Umea (K) - Ormanspor (K)
17-10-2019
20:00
Rutronik Stars Keltern (K) - Herner TC (K)
17-10-2019
20:30
FC Mauerwerk - SC Wiener Neustadt
17-10-2019
20:30
Elfic Fribourg (K) - Roche Vendee (K)
17-10-2019
20:45
Fenerbahçe Beko - Saski Baskonia SAD
17-10-2019
21:00
Pyramids - Smouha
17-10-2019
21:05
Maccabi FOX Tel Aviv - Crvena Zvezda
17-10-2019
21:30
Bayern München - Asvel Lyon-Villeurbanne
17-10-2019
21:30
Panathinaikos - EA7 Olimpia Milano
17-10-2019
21:30
Famila Schio (K) - Arka Gdynia (K)
17-10-2019
21:30
Perfumerias Avenida (K) - Gernika Bizkaia (K)
17-10-2019
21:30
San Fernando - Linense
17-10-2019
22:00
Liverpool FC (Montevideo) - Rampla Juniors
17-10-2019
22:00
Racing Club Montevideo - CA Penarol
18-10-2019
00:00
Caracas FC - Yaracuy
18-10-2019
00:30
CD Everton - Curico Unido
18-10-2019
01:10
Los Leones de Quilpe - Malvin
18-10-2019
01:15
Avai - Internacional
18-10-2019
01:15
Santos - Ceara
18-10-2019
01:15
Botafogo SP - Atletico Goianiense
18-10-2019
01:30
Montevideo Wanderers - Defensor Sporting
18-10-2019
02:00
Orlando Magic - Miami Heat
18-10-2019
03:00
Fluminense - Atletico Paranaense
18-10-2019
03:00
Universidad Chile - Deportes Iquique
18-10-2019
03:00
Chicago Bulls - Atlanta Hawks
18-10-2019
03:00
Milwaukee Bucks - Minnesota Timberwolves
18-10-2019
03:30
Cuiaba - Guarani FC
18-10-2019
03:30
Ciclista Olimpico - Pinheiros
18-10-2019
04:00
Real Espana - CD Real Sociedad
18-10-2019
04:00
Denver Nuggets - Portland Trail Blazers
18-10-2019
05:00
UCR - Alajuelense
18-10-2019
05:00
Dorados De Sinaloa - Atlante
18-10-2019
07:00
Spartak Primorie II - CSKA Moscow II
18-10-2019
11:30
Sydney Kings - New Zealand Breakers
18-10-2019
13:00
Spartak Moscow U20 - Rubin Kazan U20
18-10-2019
13:30
Perth Wildcats - Cairns Taipans
18-10-2019
14:00
Zenit St. Petersburg II - Avtodor Saratov II
18-10-2019
15:00
Veles - Pskov 747
18-10-2019
16:00
Al Mokawloon - Aswan FC
18-10-2019
16:00
Bnei Sakhnin - Hapoel Ramat Gan
18-10-2019
16:00
Hapoel Acre - Hapoel Bnei Lod
18-10-2019
16:00
Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Petah Tikva
18-10-2019
16:00
Hapoel Om El Fahem - Maccabi Ahi Nazareth
18-10-2019
16:00
Kfar Kasem - Hapoel Afula
18-10-2019
16:00
Lokomotiv Kuban II - Samara II
18-10-2019
16:00
UNICS Kazan II - Khimky II
18-10-2019
17:00
Kazanka - FK Rodina Moskva
18-10-2019
17:30
Al Dhafra - Ajman
18-10-2019
17:30
Vitosha Bistritsa - Cherno More Varna
18-10-2019
17:45
Al Yarmouk - Al Nasar
18-10-2019
17:50
Al Adalah - Al Fateh
18-10-2019
17:50
Al Khaleej - Al Quadisiya
18-10-2019
18:00
Vitkovice - Dukla Prag
18-10-2019
18:00
BK Zaporozhye - BC Odessa
18-10-2019
18:05
Al Hilal Riyadh - Dhamk
18-10-2019
18:05
Al Baten - Al Taee
18-10-2019
18:30
Al Ittihad Alexandria - Wadi Degla
18-10-2019
18:30
Polpharma Starogard Gdanski - GTK Gliwice
18-10-2019
18:30
Cherkaski Mavpy - BC Kyiv
18-10-2019
19:00
Shakhtar Donetsk - Kolos Kovalivka
18-10-2019
19:00
Gorica - Dinamo Zagreb
18-10-2019
19:00
Zaglebie Lubin - Pogon Szczecin
18-10-2019
19:00
Trajal Krusevac - Semendrija 1924
18-10-2019
19:00
SK Prometey - Khimik Yuzhny
18-10-2019
19:00
Nizhny Novgorod II - Parma II
18-10-2019
19:30
FC Akhmat Grozny - Lokomotiv Moscow
18-10-2019
20:00
Al Ahli Jeddah - Al Taawon
18-10-2019
20:00
Zbrojovka Brno - Varnsdorf
18-10-2019
20:00
Bad Gleichenberg - Kalsdorf
18-10-2019
20:00
FC Wels - SC Weiz
18-10-2019
20:00
Sturm Graz II - Stadl-Paura
18-10-2019
20:00
Union Vöcklamarkt - Gleisdorf
18-10-2019
20:00
Neusiedl - Stripfing
18-10-2019
20:00
Rapid Wien II - Team Wiener Linien
18-10-2019
20:00
Salzburger AK 1914 - Seekirchen 1945
18-10-2019
20:00
TSV St. Johann - Wals-Grünau
18-10-2019
20:00
Schwaz - Imst
18-10-2019
20:00
Trefl Sopot - Spojnia
18-10-2019
20:30
Galatasaray - Sivasspor
18-10-2019
20:30
Drassburg - Ebreichsdorf
18-10-2019
20:30
Mannsdorf - ASK Bruck/Leitha
18-10-2019
20:30
Traiskirchen - Mattersburg II
18-10-2019
20:30
Obi Worgl - Zirl
18-10-2019
20:30
Drochtersen / Assel - Werder Bremen II
18-10-2019
20:30
Memmingen - Buchbach
18-10-2019
21:00
AZ Alkmaar II - Ajax II
18-10-2019
21:00
Cambuur - FC Oss
18-10-2019
21:00
Den Bosch - Roda
18-10-2019
21:00
Dordrecht - Helmond Sport
18-10-2019
21:00
FC Eindhoven - NAC Breda
18-10-2019
21:00
Go Ahead Eagles - Volendam
18-10-2019
21:00
MVV Maastricht - Excelsior
18-10-2019
21:00
NEC Nijmegen - PSV II
18-10-2019
21:00
Telstar - Almere City
18-10-2019
21:00
Utrecht II - De Graafschap
18-10-2019
21:00
Ismaily - Haras El Hodood
18-10-2019
21:00
Chalons Reims - Nanterre 92
18-10-2019
21:00
ESSM Le Portel - Chorale de Roanne
18-10-2019
21:00
Gravelines Dunkerque - Elan Chalon
18-10-2019
21:30
Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen
18-10-2019
21:30
Wisla Krakow - Piast Gliwice
18-10-2019
21:30
Olympiakos - Zenit Saint Petersburg
18-10-2019
21:30
Rasta Vechta - Medi Bayreuth
18-10-2019
21:45
Nice - Paris Saint-Germain
18-10-2019
21:45
Cork City - Dundalk
18-10-2019
21:45
St Patrick`s Athletic - Bohemians
18-10-2019
21:45
Univ College Dublin - Shamrock Rovers
18-10-2019
21:45
Larne FC - Glentoran FC
18-10-2019
22:00
Granada - Osasuna
18-10-2019
22:00
Finn Harps - Waterford FC
18-10-2019
22:00
Cittadella - Cosenza Calcio
18-10-2019
22:00
Valencia Basket - Anadolu Efes
18-10-2019
22:00
FC Barcelona - ALBA Berlin
18-10-2019
23:30
Binacional - Alianza Universidad